Ostatnio dodane  
.
powrót, na dół
Informacja z akcji charytatywnej MZZPZ dla dzieci z placówki socjalizacyjnej Panda w Kozienicach.
Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Zmianowych przy ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz placówki socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach.
W grudniu członkowie Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Zmianowych po raz kolejny podjęli się zorganizowania Szczytnej akcji pomocy dzieciom z placówki socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach. Zgodnie z tradycja dzieciaki zostały zaproszone na niewielki ale za to niezmiernie sympatyczny poczęstunek w „Pizzerii 105”który bardzo ale to bardzo uszczęśliwił wszystkie dzieci.

W przedświątecznej gonitwie, stresie, szale zakupów czy przygotowań na święta Bożego Narodzenia udało nam się dorosłym wspomóc św. Mikołaja i wyręczyć w przyjemnym niezmiernie obdarowywaniu prezentami podopiecznych „Pandy”.
Ogromnym zaskoczeniem dla dzieci był moment pojawienia się Mikołaja z „wielkim workiem” pełnym prezentów dla każdego dziecka.
Ten wieczór był pełen wzruszeń i emocji a duch Świąt Bożego Narodzenia udzielił się każdemu. Dzieci podziękował za pamięć i obecność.

Dziękuję członkom Zarządu Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Zmianowych oraz Wszystkim członkom i przyjaciołom naszej organizacji za szczodrość i chęć pomocy. Wierzę że zgodnie z tym co powiedziały dzieci podczas Wigilii, dobro powraca i wróci do nas ze zdwojoną siłą.

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość

- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !
Dodany: 31 12 2019 przez: Zbyszek
powrót, do góry