Ostatnio dodane  
.
powrót, na dół
Życzenia zarządu Enei SA z okazji Dnia Energetyka
Szanowni Państwo,

z okazji zbliżającego się Dnia Energetyka, pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Grupy Enea wyrazy uznania za odpowiedzialną i pełną zaangażowania pracę, która przekłada się na ciągły rozwój polskiej gospodarki i zapewnia niezawodne dostawy energii dla milionów gospodarstw domowych. Każdego dnia, na swoich stanowiskach pracy dostarczacie usługi i produkty najwyższej jakości, które budują pozycję Grupy oraz sektora paliwo-energetycznego naszego kraju. Dzięki Wam marka Enea cieszy się renomą i utrzymuje pozycję wicelidera na polskim rynku energetycznym. Serdecznie Wam za to dziękujemy.

Ubiegły rok stał pod znakiem obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w które włączyły się wszystkie spółki Grupy Enea. Tak, jak sto lat temu energetyka odegrała ogromną rolę w odbudowie zniszczonego po wojnie kraju, tak dziś nowoczesna energetyka wzmacnia bezpieczeństwo, rozwój i konkurencyjność naszej gospodarki. Jesteśmy dumni z tego, że wraz z Państwem możemy wpływać na rozwój naszego kraju i naszych lokalnych ojczyzn.

Z okazji zbliżającego się Dnia Energetyka, składamy Państwu oraz Państwa Rodzinom najserdeczniejsze życzenia spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym. Niech praca pozwala Wam realizować Wasze ambicje, a patron energetyków św. Maksymilian Kolbe otoczy Was opieką.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pracowników, którzy tego dnia będą w pracy czuwać nad nieprzerwanym zasilaniem w energię milionów naszych Klientów. A tym z Państwa, którzy 14 sierpnia będą cieszyć się dniem wolnym od pracy, życzymy wypoczynku w gronie najbliższych.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami wszystkimi 7 września na jednym z pikników rodzinnych organizowanych w Murowanej Goślinie pod Poznaniem, Kozienicach i Połańcu.

Zapraszamy wszystkich Państwa wraz z rodzinami do wspólnego świętowania i uczczenia tegorocznego Dnia Energetyka.Zarząd Enea SA
Dodany: 12 08 2019 przez: Zbyszek
powrót, do góry